Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tumankuqja vjen në variantin e dy DJ

Nga 27.al 0

John Van Ride dhe Nick K ,dy DJ kanë sjellë për publikun një version tejet të veçantë të këngës së njohur shqiptare të Çamërisë, “Tumankuqe”.

Pjesa e tyre mendohet të luhet në verë dhe jo vetëm në klubet shqiptare. Më poshtë varianti i tyre:

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej