Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tre makina përplasen në austostradën Fier-Lushnje, plagosen dy persona

Nga Ejona 0

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pak momente më parë në austostradën Fier-Lushnje.

Mësohet se nga përplasja e tre makinave në vendin e quajtur “pushimi i shoferit”, kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej