Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjedi në familjen Tola/ Humb jetën nëna, vajza dhe djali. Rëndë fëmija i tretë (film)

Nga 27.al 0

Tragjedi në fshatin Ostren të Madh në Bulqizë, në familjen e Ylber Tolës.

Nëna 40 vjeç dhe dy fëmijët e saj, vajzë e djalë kanë humbur jetën si pasojë e rrjedhjes së gazit nga bombola.

Fëmija i tretë ndodhet në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Guri, në njësinë administrative Ostren, ku ambulanca mbërriti me shumë vonesë.

Aktualisht në vendngjarje ndodhen forcat të shumta policie.

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej