Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë/ Mesazh kërcënues specialistit të SHISH, qese me fishekë në derën e shtëpisë

Nga Ejona 0

Një specialist i Shërbimit Informativ të Shtetit është kërcënuar në banesën e tij.

Policia sqaron se mëngjesin e djeshëm në pragun e derës së apartamentit të shtetasit Sh. N., 47 vjeç, specialist i Sh.I.Sh. është gjetur një qese e tejdukshme, ku brenda të cilës kishte 7 fishekë, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Ndërkohë kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej