Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tirana pa drita/ OSHEE: Ja zonat që do kenë ndërprerje të energjisë

Nga Ejona 0

Disa zona në kryeqytet do të kenë ndalesa të energjisë elektrike për shkak të remonteve të planifikuara gjatë ditës së sotme 3 qershor.

Mësohet se deri në orën 16:00 do të stakohet energjia në këto zona:

Pjesërisht rrugët: “Haxhi Hysen Dalliu”, “Pashko Gjeci” afër Kthesës së Kamzës, “Fehmi Agani”, “Gjergj Legisi” tek Blloku i Pall. Gintash, “Njazi Meka”, “Andrea Mano”, “Pandi Dardha”, “Thoma Filipeu” pranë TV Tirana, “Muhamet Deliu” pranë rep. Renea, “Ali Demi”, “Idriz Dollaku” dhe  rruga e “Dibrës”,tek Medreseja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej