Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tirana nuk shpëton as nga trafiku, kaos në çdo rrugë e rrugicë

Nga Klodiana 0

Shirat e rrëmbyer gjatë 24 oreve të fundit ka bërë që Tirana të përfshihet nga kaosi në çdo rrugë të saj.

Që prej orës 06:00 të mëngjesit e deri në orën 10:00 trafik ka pasur edhe në lagje të kryeqytetit dhe në zona ku nuk kishte ndodhur ndonjëherë.

Trafik ka pasur edhe në unazën e madhe në zonën e kopshtit zoologjik, që nuk ka ndodhur asnjëherë.

Situata vazhdon të jetë e rënduar sidomos në rrugët hyrëse të kryeqytetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej