Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tifozët bëhen qull në stadium, diçka shkon keq në “Air Albania” (film)

Nga Klodiana 0

Mbi 21 mijë tifozë janë mbledhur sontë në stadiumin “Air Albania” për të mbështetur Kombëtare shqiptare e cila po përpballet sonte me kampionen botërore, Francën.

Përtej tifozëve që janë thjeshtë të mrekullueshëm, jo gjithçka po shkon në mënyrë perfektë në stadiumin e ri kombëtar.

Në fillim të performancës dritat që shoqëronin këngëtarët, Aurela Gaçe dhe Era Istrefi janë fikur.

Ndërsa një tjetër incident ka ndodhur me hidratuesit e fushës. Ata nuk kanë funksionuar si duhet, teksa disa prej tyre janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej