Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Thonjtë e Edi Ramës çudisin Kosovën ( Foto)

Nga Klodiana 0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dha një konferencë për mediat në përmbyllje të vizitës së tij në Kosovë.

Gazetarëve dhe jo vetëm, nuk i ka shpëtuar as një detaj tek duart e kryeministrit Rama, ku në gishtin tregues të të dyja duarve, thonjtë ishin të paprerë dhe mjaftueshëm për të tërhequr vëmendjen.

Megjithatë syrit të mediave në Prishtinë dhe në Tiranë nuk u shpëtoi ky detaj aspak i këndëshëm për një kryeministër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej