Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti në Californi, terrorizon live drejtuesit televiziv (Film)

Nga Klodiana 0

Lëkundje të forta të tërmetit me intensitet 7.1 që goditi mbrëmjen e djeshme Californinë.

Dy drejtuesit e lajmeve të Cbs që ishin në transmetim direkt kanë përjetuar momente paniku në studio.

Tërmeti, cilësuar si më i fuqishmi i 20 viteve të fundit ka shkaktuar të plagosur dhe shumë dëme materiale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej