Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti/ Milan solidarizohet me popullin shqiptar: Pranë jush në këtë moment tragjik

Nga Enkel Demi 0

Mesazhe ngushëllimi dhe solidarizimi për popullin shqiptar vijnë edhe skuadra e Milanit në Itali pas tërmetit tragjik të mëngjesit të sotëm.

“Në këtë moment tragjik, mendimet tona shkojnë me vëllezërit dhe motrat tona në Shqipëri që janë goditur nga një tërmet katastrofik. Qëndroni të fortë”,shkruan klubi italian i futbollit në faqen e tij zyrtare në Twitter.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej