Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti/ Bebe Rexha mbërrin në Bubq: Jemi të fortë, jemi djemtë dhe vajzat e Nënë Terezës

Nga Ejona 0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur ditën e sotme në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje.

Këngëtarja shqiptare është përlotur gjatë fjalës së saj për dëmet masive që tërmeti la pas.

“Është shumë e vështirë të jem në Shqipëri në këto kohë të vështira, jam prej disa orësh këtu në Shqipëri, vetëm për kaq mund të qëndroj, të bëj shkëputje nga turneu im. Puna nuk përfundon këtu në këtë moment, dua të sigurohem se projekti për rindërtimin do bëhet me kujdes. Dua të falenderoj të gjithë ata që kanë ndihmuar Shqipërinë në këtë moment të vështirë”, u shpreh Bebeja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej