Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tepelenë/ Aksident i rëndë vdes gruaja, rëndë burri

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Tepelenë-Krahës.

Një automjet tip Volkswagen është perplasur me nje autobus me targa të Elbasanit që ishte duke shkuar në drejtim të Sarandës.

Përplasja ka qenë fatale për çiftin që ndodhej në automjetin tip Volkswagen pasi ka ndërruar jetë në vend gruaja, ndërsa burri ndodhet në gjendje të rëndë shëndetesore.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton shkaqet qe sollën aksidentin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej