Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tentoi të rrëmbejë fëmijën në Elbasan/ Taksisti: E ngatërrova me djalin e kunatit

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku një taksist është denoncuar se ka qenë duke rrëmbyer një fëmijë.
Sipas policisë, kanë qenë prindërit e fëmijës që kanë denoncuar taksistin 55-vjeçar të identifukar si Sami Meta.

Policia ka ndaluar 55 vjeçarin dhe ka bllokuar makinën e tij. Taksisti 55-vjeçar ka deklaruar para uniformave blu se nuk kishte pasur qëllim rrëmbimin e fëmijës, por se e kishte ngatërruar atë me djalin e kunatit. “E ngatërrova me djalin e kunatit”, mësohet të ketë thënë taksisti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej