Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Telashet e Rilindjes/ Një tjetër kryebashkiak dyshohet si i përfshirë në vrasje (film)

Nga 27.al 0

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi është shprehur se opozita po heton në lidhje me 12 emra të rinj kryebashkiakësh të dyshuar të përfshirë në krime, përveç emrave të bërë publikë deri më tani.

Në një intervistë me Mirela Milorin, Bardhi ka deklaruar se kanë dyshime që një kryebashkiak i zgjedhur nga Rama në 30 qershor të 2019-ës është i përfshirë në një vrasje në një nga vendet e tjera  e BE-së, për të cilin po presin dokumentacionin e nevojshëm për të provuar vërtetësinë.

/abcnews.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej