Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë zjarri në SHBA, 5 të plagosur

Nga Klodiana 0

Pesë persona mbetën të plagosur me armë zjarri në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Autoritetet lokale raportojnë se ngjarja ndodhi mbrëmjen e së shtunës në zonën e Overtown, në një dyqan pijesh alkoolike.

Po ashtu mediat e huaja bëjnë me dije se agresori pak pas sulmit ka mundur të largohet. Mësohet se dy prej të plagosurve ndodhen në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë, deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej