Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë zjarri në Kamzë

Nga Klodiana 0

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kamzë. Raportohet se një person me probleme të shëndetit mendor ka dalë në qendër të Bashkisë dhe ka hapur zjarr.

Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej