Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë në Universitetin e North Carolina, 2 të vdekur

Nga Klodiana 0

Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe katër të plagosur si pasojë e të shtënat me armë në Universitetin e North Carolina, në ShBA.

Policia ka identifikuar dje në mbrëmje të dyshuarin e zjarrit në Universitet. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin Trystan Andrew Terrell. Autoritetet kanë shpjeguar që i riu ka hapur zjarr mbi studentët në një godinë ku studiojnë të rinjte në Unc Charlotte.

Dëshmitarët flasin për shumë të rinj që janë larguar me vrap nga biblioteka, ku studiojnë rreth 30 mijë studentë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej