Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë në Peqin, plagoset rëndë një person

Nga Ejona 0

Pak momente më parë, Besmir Hakballa raportohet se ka mbetur i plagosur në qytetin e Peqinit.

Sipas informacioneve ka mbetur i plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta. Ky shtetas si pasojë e breshërisë së plumbave është transportuar me urgjencë në spitalin e Elbasanit ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Forcat e policisë dhe grupi i hetimit janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes për zbardhjen e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej