Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tallet presidenti Meta/ Publikon shpjegimin shkencor të shumimit të votave

Nga 27-shi 0

“Votat kishin bërë seks me njëra tjetrën brenda kutive të votimit dhe janë shumuar”

Ky ishte komenti tallës, që Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit.

“Të dashur miq! Duke ju uruar një të diele sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit! 😅” – shkruan Meta në Facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej