Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Taksia përplaset me autobuzin, përfundon në oborrin e një banese

Nga Klodiana 0

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë ku janë përfshirë një autobus dhe një taksi, dhe kjo e fundit ka përfunduar në oborrin e një banese.

Ngjarja ka ndodhur tek ura e Shkozës por paraprakisht nuk ka ende informacione nëse ka persona të lënduar.

Raportohet se përplasja mes dy mjeteve ka qenë e fortë e për pasojë taksia ka dalë nga rruga duke u përplasur me portën e një banese private.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej