Tahiri ngatërron Alibeajn, i drejtohet “Zoti Habilaj”

0
194

Pas tre orë debatesh në mbledhjen e Këshillit të Mandateve dhe Imuniteteve, s’kanë munguar as dozat e humorit.

Ka qenë ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i cili ka bërë një lapsus gjatë replikave me deputetët e opozitës. Tahiri i është drejtuar deputetit demokrat Enkelejd Alibeaj duke e quajtur Habilaj.

Zoti Habilaj, më lejoni ta mbaroj”, iu drejtua Tahiri, Alibeajt, moment i cili shkaktoi të qeshura në sallën e Byrosë së Kuvendit.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.