- Advertisement -

TAG

zetor

Humb jetën i moshuari në Vlorë, i përmbyset zetori teksa punonte tokën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:30 në fshatin Trevllazër në Vlorë. Një 60-vjeçar me iniciale M.K., ka ndërruar jetë...

Fier, përmbyset zetori, humb jetën drejtuesi 50-vjeçar

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 12:15, në fshatin Peshtan i Madh, në një rrugë...

Zetorin në Sarandë e mori lumi, ja si u shpëtuan 3 persona, e frikshme (film)

Forcat e policisë dhe FA kanë shpëtuar tre persona në Kalasë, pasi kanë rrezikuar jetën. Ata po tentonin që të kalonin lumin me zetor,...

Lezhë, Bie në kanal zetori, vdes 10-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditen e sotme në qytetin e Lezhës ku një 10-vjeçar humbi jetën pasi përfundoi në një kanal me...

Milot-Laç, zetori përplaset me makinën, 5 të plagosur

5 persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Milot-Laç. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek mbikalimi i Laçit ku një...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -