- Advertisement -

TAG

vrasje

Policia zbardh vrasjen e Regis Runajt dhe Emiljano Ramazanit, arreston dy autorët e dyshuar, pinë drogë dhe më pas…

Policia deklaron se ka zbardhur vrasjen e të riut Regis Runaj në qytetin e Elbasanit, dhe ka arrestuar dy autorët e dyshuar për ngjarjen....

“E vramë pasi shkonte me nënën tonë”, dalin para gjykatës dy vëllezërit Shera, te cilët vranë taksistin pranë Rinasit

Prokuroria ka depozituar në Gjykatën Penale të Tiranës kërkesën për caktimin e masës së sigurisë “arrest në burg” për dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil...

Tronditëse në Pogradec, djali vret me thikë nënën e tij 70-vjeçe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Buçimas të Pogradecit. Një 44-vjeçar O.Ç., i cili dyshohet se është me probleme mendore, ka...

Policia zbardh vrasjen në Patos, arrestohet vëllai dhe nipi i viktimës: Qëlluan me sende te forta nënën e autorit para ngjarjes.

Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Patos, ku u qëllua me thikë Përparim Seati, i cili më pas...

OFL i dërgon formularin 4 të fortëve në Durrës

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur sot në Durrës, ku iu ka kërkuar deklarim pasurie brenda 48 orëve 4 subjekteve, të cilët dyshohen se...

Arrestohet 58 vjeçari në Pogradec, tentoi të vriste fqinjët e tij

Mëngjesin e sotëm është arrestuar një 58 vjeçar në Pogradec i cili ka tentuar që të vrasë me armë zjarri fqinjët e tij. Në pranga...

PD: Vrasje, plagosje, përdhunime, tritol, sundimi i krimit është kthyer në normalitet

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj ka akuzuar sot qeverinë Rama se sundimi i krimit në vend është shndërruar në një normalitet, sidomos tani gjatë periudhës...

Tmerr!!! Tronditet Durrësi, vrasje me armë zjarri, dyshohet për dy viktima

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burime pwr ABC News raportojnë se janë vrarë me armë zjarri dy persona në zonën e quajtur...

Tragjike në Itali/ “Të vetë-izoluar në shtëpi”, infermieri italian mbyt të dashurën pas tre vitesh bashkëjetesë

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Furci Siculo të Mesinës. Një i ri Antonio De Pace ka mbytur të dashurën e tij,...

U ekzektua mbrëmë në atentat, motra e Anxhelo Avdias tregon lëvizjet e viktimës para vrasjes (film)

Familjarët e Anxhelo Avdias, një nga viktimat e ekzekutuar mbrëmjen e së hënës në Durrës në një prononcim për ABC News janë shprehur se...

Latest news

Rama takon të hënën Presidenten e KE dhe euro-komisionerin për zgjerim Oliver Varherly

Me 1 mars kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga delegacioni shqiptar do të marrë pjesë në takimin e Këshillit të Stabilizim Asociimit në Bruksel....

70 vjetori i vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve, Basha: Kujtesë që të mbrojmë rrugën tonë evropiane

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përkujtuar ditën e sotme, 70-vjetorin e vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve nga diktatura. Në një postim në...

U qëllua me armë në Athinë, shqiptari lëvizte me antiplumb e lëndë narkotike me vete

Mediat në Greqi raportojnë detaje të reja rreth shqiptarit që u qëllua mbrëmjen e së premtes me armë zjarri në Athinë . Sipas raportimeve, shqiptari...

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...

Goditi djalin me thikë, arrestohet 63-vjeçari në Tiranë

Një 63-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka goditur me thikë djalin e  tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme pas...
- Advertisement -