- Advertisement -

TAG

vrasje

“Monstra” i YouTube vret të dashurën, ndjekësit paguan para për ta parë live

Një përdorues aktiv rus i rrjetit YouTube është arrestuar për një transmetim çnjerëzor direkt në rrjet, gjatë të cilit e dashura e tij shtatzënë,...

Arrestohet “Maniaku i Vollgës”, akuzohet për vrasjen e 26 grave të moshuara

Policia ruse ka arrestuar 38 vjeçarin Radik Tagirov, i cili njihet edhe si “Maniaku i Vollgës” dhe akuzohet për vrasjen e 26 grave të...

Plas sherri në lokal, tentoi të vriste 27 vjeçarin, arrestohet i riu në Berat

Një konflikt ka nisur mes të rinjve në një lokal të Korçës, ku situata mund të përshkallëzohej prej përdorimit të armëve të zjarrit. Debati...

Shtypi pesë gra me makinë, shqiptari vetëvritet në burg duke thithur gazin e bombulës së gatimit

Shqiptari i dënuar me burgim të përjetshëm në Itali, vret veten duke thithur bombulën e gazit Një shqiptari i dënuar me burgim të përjetshëm nga...

Shpërthejnë luftimet në Kashmir, forcat indiane vrasin 2 rebelë myslimanë

Një përleshje me armë zjarri shpërtheu në pjesën e kontrolluar nga India në Kashmir, pasi ushtria vrau 2 burra të dyshuar si rebelë myslimanë. Pas...

Në kërkim për vrasje dhe plagosje, arrestohen dy persona në Maliq

Një 54-vjeçar dhe një 46-vjeçar kanë rënë në prangat e policisë pasi ishin shpallur në kërkim për veprat penale "Vrasja me dashje, mbetur në...

Tmerr në Itali/ 2 persona të maskuar qëllojnë me armë zjarri shqiptarin në mes të plazhit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në bregdetin Romak në Itali, ku një shqiptar është qëlluar me armë teksa ishte në...

Ngjarje tragjike/ Vritet me armë zjarri një i moshuar në Durrës

Një person në Sukth të Durrësit i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e kaluar duke përdorur armën e zjarrit. Viktima është një 70-vjeçar, i cili...

Sulm terrorist në Afrikë, vriten 6 turistë europianë

Gjashtë turistë europianë dyshohet se janë vrarë gjatë një sulmi me armë në Niger, në perëndim të Afrikës. Sipas mediave ndërkombëtare turistët janë vrarë në...

Vrasësi 23 vjeçar Euglen Halili, ithtar i flaktë i Rilindjes (foto)

Policia ditën e sotme ka arrestuar shtetasin Euglen Halili së bashku me Xhuljano Hoxhën, pasi janë përfshirë në vrasjen e Regis Runaj dhe atë...

Latest news

70 vjetori i vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve, Basha: Kujtesë që të mbrojmë rrugën tonë evropiane

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përkujtuar ditën e sotme, 70-vjetorin e vrasjes pa gjyq të 22 intelektualëve nga diktatura. Në një postim në...

U qëllua me armë në Athinë, shqiptari lëvizte me antiplumb e lëndë narkotike me vete

Mediat në Greqi raportojnë detaje të reja rreth shqiptarit që u qëllua mbrëmjen e së premtes me armë zjarri në Athinë . Sipas raportimeve, shqiptari...

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...

Goditi djalin me thikë, arrestohet 63-vjeçari në Tiranë

Një 63-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka goditur me thikë djalin e  tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme pas...

“Monstra” në Shkup/ PDIU: E drejta për protestë është thelbësore në demokraci

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar për protestën kundër vendimit për rastin “Monstra” në Shkup. Përmes një reagimi, PDIU shprehet se e drejta për tubim...
- Advertisement -