- Advertisement -

TAG

trup i pajetë

Gjendet i vdekur në mes të rrugës në Vaun e Dejës, viktima është qëlluar me plumb në kokë

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në mes të rrugës në Vaun e Dejës. Bëhet me dije se viktima është Gjin Ndoj,...

Tiranë/ U gjet nga kalimtarët në gjendje të rëndë te Liqeni Artificial, humb jetën 53 vjeçari

Një 53-vjeçar i gjetur në gjendje të rëndë pranë Liqenit Artificial, ka ndërruar jetë pasi është dërguar në spital. Dyshohet se 53-vjeçari mund të ketë...

Policia e Tiranës jep detaje për trupin e pajetë: Vdekja dyshohet nga shkaqe natyrale

Një person është gjendur i pajetë pasditen e sotme në Tiranë, pranë Parkut të Autobusëve. Policia njofton se ka ndërruar jetë shtetasi R. Z.,39 vjeç...

Gjendet trupi i pajetë i një personi në një motel në Kosovë

Një person është gjendur i pajetë në një motel në Graçanicë të Kosovës. Lajmi bëhet i ditur nga Prokuroria e Shtetit e cila njofton gjithashtu...

Gjendet një tjetër trup i pajetë pranë lumit Devoll në Gramsh

Gjendet një tjetër trup i pajetë pranë lumit Devoll në fshatin Cekrez, në Gramsh. Paraprakisht thuhet se viktimës me iniciale B.T., rreth 50 vjeç nuk...

Tiranë/ Gjendet një trup i pajetë në rrugën “Lord Bajron”

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në një grumbull shkurresh në rrugën “Lord Bajron”, në kryeqytet. Në vendngjarje, pasi kanë marrë njoftimin, kanë...

Turistët gjejnë një trup të pajetë në bregun e Nartës

Një trup i pajetë është gjetur këtë të dielë në bregdetin e Vlorës nga turistët. Trupi i 45-vjeçarit u pikas nga pushuesit pranë zonës së...

Durrës, gjendet një trup i pajetë në bregdet

Një person i pajetë është gjetur në bregdetin e Durrësit, në zonën e njohur si Bishtë-Pallë. Bëhet me dije se kufoma është e seksit mashkull,...

Latest news

Trump i kërkon falje Serbisë për bombardimin e Jugosllavisë

Kandidati Republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, ka kërkuar falje për vendimin e vendit të tij që të bombardojë Serbinë gjatë mandatit të...

Rrahje të forta zemre dhe temperaturë/ Rëndohet gjendja shëndetësore e grevisteve në Ballsh

Gjendja shëndetësore e grevisteve në uzinën e Ballshit është përkeqësuar. Njëra ka kërkuar ndihmën e mjekëve, ndaj ka mbërritur me urgjencë stafi mjekësor që...

Forumi Ballkanik kundër Anti-Semitizmit/ Reagon Yuri Kim: Në pritje të fjalimit të Mike Pompeut

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri kim, përmes një postimi në Twitter ka konfirmuar pjesëmarrjen e Sekretarit Amerikan të Shtetit, Mike Pomeu, në Forumin Ballkanik...

Shpërthen koronavirusi në Akademinë e Shkencave, të gjithë akademikët në karantinë

Koronavirusi nuk ka kursyer as institucionin më të lartë shkencor në vendin tonë. Mësohet se Covid-19 ka depërtuar dhe në Akademinë e Shkencave. Kësisoj, shumë...

SPAK më në fund foli: Kemi nisur hetim për inceneratorët  

Struktura e Posaçme e Anti-Korrupsionit, SPAK ka konfirmuar për Euronews Albania se ka regjistruar procedim penal për çështjen e inceneratorëve. Kreu i SPAK, Arben...
- Advertisement -