- Advertisement -

TAG

TMZ

Hajduti i hyri në shtëpi, por modelja ishte nudo, kur u përball me të (film)

Modelja 29 vjeçare me forma të kolme Danii Banks është gjendur së fundmi në një sitautë të pazakontë. Modelja nga Michigan ishte duke fjetur kur...

Londër, babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmë

Babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmën e vajzës së tij me princin Harry, që do të zhvillohet të...

Zbulohet shkaku i vdekjes së DJ Avicii

Duket se më në fund është zbuluar shkaku i vdekjes së DJ Avicii. Sipas TMZ, artisti Tim Bergling ka vrarë veten duke prerë damarët me...

Khloe Kardashian tradhtohet nga partneri, kur ishte 3-muajshe shtatzënë (film)

Publikohet video kur Khloe Kardashian tradhtohet nga partneri i saj kur ajo ishte tre muajshe shtatzënë. TMZ ka publikuar videon ku partneri i Khloe...

Reperi i famshëm në gjendje të rëndë shëndetësore

Reperi i famshëm, Rick Ross është shtuar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas njoftimeve të mediave amerikane, duke përfshirë revistën TMZ dhe People,...

Kylie Jenner në pritje të fëmijës së parë

Kylie Jenner është shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja amerikane, TMZ e cila...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -