- Advertisement -

TAG

Tirane

Bebe Rexha e entuziasmuar në Tiranë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha ka mbërritur në Trianë.  Këngëtarja  do të performoj në sheshin Nënë Tereza në një koncert që do...

Merrni çadrat e plazhit, se filloi shiu

Shiu në Tiranë ka bërë që qytetarët mos mjaftohen me çadrat  e shiut, por janë siguruar mirë me çadra të mëdha plazhi.

Tiranë, makina shpërthen në flakë, panik tek qytetarët (video)

Një makinë ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në zonën e Kamzës në Tiranë. Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarjeje, ndërkohë në...

“Kadriu i Dinamos”, ndërron jetë në Shkodër menjëherë pas ndeshjes

Pas abuzimeve të shumta në shtyp, se një tifoz kosovar ka vdekur pas ndeshjes së djeshme Shqipëri – Maqedoni, madje duke servirur edhe një...

Tiranë, Grabitet kompania e ndërtimit

Është denoncuar paraditen e sotme në polici grabitja në ambjentet e një kompanie ndërtimi në Tiranë, në afërsi të autostradës. Burimet e policisë, bëjnë me...

Tiranë, humb jetën 13-vjeçari, bie nga kati i nëntë

Një 13-vjeçar ka humbur jetën mesnatën e djeshme në Tiranë pasi u rrëzua nga kati i nëntë i një pallati. Viktima me inicialet J.A mesohet...

Ceremonia në Tiranë, përurohet pllaka përkujtimore për Nënë Terezën

Edhe Tirana ka nisur aktivitetet me rastin e shënjterimit të Nënë Terezës pak para nisjes së ceremonisë zyrtare në Vatikan. Aktivitetet nisën me përurimin e...

Veliaj: Në shkollat e Tiranës nuk do mësohet më me dy turne

Kreu i bashkisë së kryeqytetit, Erjon Veliaj gjatë inspektimit në nisjen e ndërtimit të shkollës 9-vjeçare, “Betim Muço” në Kombinat, premtoi se nxënësit e...

Mesila Doda: PDIU nuk është jastëku apo shpata e askujt (video)

I famshmi tregu çam, i cili mbijeton megjithë barrën fiskale dhe politikat e padrejtësisë, kësaj here mund të ishte tregu i PD-së, tregu i...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -