- Advertisement -

TAG

tamponet

Rama publikon brenda laboratorit të ISHP: Si verifikohen tamponët (Film)

Kryeministri Edi Rama ka transmetuar në Facebook pamje nga brendësia e Laboratorit të Testimeve të Institutit të Shëndetit Publik. Në pamje duken stafi që shpjegon...

Ish-deputeti i PD: Fieri pa tamponë, ja realiteti që Rama dhe Manastirliu duan ta fshehin

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, denoncoi nga Fieri mungesën e tamponëve dhe të mjekimit për pacientët e infektuar me koronavirus. Ish-deputei konfirmoi se gjendja në Fier...

Dy efektivë të “Shqiponjave” në Elbasan kanë simptoma të Covid-19, ISHP s’u bën tamponin

Dy pjesëtarë të skuadrës “Shqiponja” në drejtorinë e policisë Elbasan kanë simptoma të Covid-19. Burimet bëjnë me dije se pavarësisht simptomave ISHP nuk u ka...

Tamponët, data e rinisjes dhe protokolli: Çfarë ndodhi në takimin për futbollin

Në Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u paraqit ditën e sotme një përfaqësi e Federatës Shqiptare të Futbollit. Në takimin e nisur prej...

Përse Shqipëria nuk bën më shumë teste? Rama: Strategjia po jep rezultate (film)

Kryeministri Rama tha në studion e emisionit “Opinion” se strategjia e ndjekur nga ekspertët shqiptarë për të menxhuar situatën e koronavirusit, po jep rezultat....

Latest news

Droga në Durrës/ Lala: Lidhje me politikën, po shpëtohen peshqit e mëdhenj

Gazetarja Klodiana Lala hodhi akuza ndaj Policisë së Shtetit dhe foli për zyrtarë të inkriminuar, lidhur me drogën e kapur në portin e Durrësit,...

Berisha: Rama do të arratiset në Beograd më 26 prill, do të kërkojë azil politik

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi nga studioja e “Zgjedhje 2021” në “Vizion Plus” se më 26 prill kreu i qeverisë, Edi Rama, do të arratiset...

Investigimi i Guardian: Si e lejoi Facebook qeverinë shqiptare të shtrembërojë diskursin politik

Një investigim i bërë nga britanikja “The Guardian” ka ekspozuar sesi gjiganti i rrjeteve sociale Facebook ka lejuar politikën ne vende të pazhvilluara që...

Kosova pritet të sigurojë mbi 100,000 doza të vaksinës së prodhuar nga Pfizer/BioNTech

Kosova do të sigurojë mbi 100,000 vaksina kundër koronavirusit Pfizer/BioNTech deri në fund të qershorit. Lajmi u bë i ditur nga programi COVAX i...

Denincimi i qytetarit: Në rrugën Dhorkë Orgocka po kryhen arnime për fushatë elektorale (Film)

Një tjetër denoncim është bërë nga qytetarët për rrugën Dhorkë Orgocka, pasi Bashkia përdor fushatën elektorale për të kryer riparimin e Rrugës. Nga videoja e...
- Advertisement -