- Advertisement -

TAG

skandali

Skandali/ Si detyrohen banorët shqiptarë të deklarohen grekë? (kamera e fshehtë)

Si detyrohen në Shqipëri, banorë shqiptarë të deklarohen grekë? Çfarë u kërkohet nga organizata “Omonia”? Skema e zbuluar nga kamerat e fshehta dhe kërcënimet e...

Skandali/ Shtatzëna e sëmurë në kufi, i shoqi: Më kërkuan 600 euro…

Një skandal i vërtetë raportohet nga kufiri i gjelbër në Gjirokastër, ku një 20-vjeçare shtatëzënë ka shfaqur probleme me shëndetin, ndërsa i është bërë...

Skandali me “njohjen” e Pavarësisë së Kosovës nga Xhamajka: A do shkarkohet ambasadorja Vlora Çitaku? (film)

Nuk zgjati shumë entuziazmi për njohjen e pavarësisë së Kosovës nga Xhamajka. Ishte Presidenti i Kosovës Hashim, Thaçi i pari që njoftoi për këtë njohje,...

Skandali/ Ministrat vjedhin një sondazh të thjeshtë, merre me mend se çfarë i bëjnë zgjedhjeve (film)

Emisioni “Opinion” bëri një anketë se cili është ministri më i njohur i qeverisë. Pyetjet janë bërë në rrugë nga gazetarët, kurse online u...

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr foton e Ramës me “të fortin” e Çapjave (foto)

Gazetari i ABC News Artan Hoxha ka nxjerrë një foto të kryeministrit Edi Rama me Ardian Çapjan. Në studion e emisionit “Opinion”, Hoxha u shpreh...

Thellohet skandali/ Në burg edhe një “gylenist” tjetër, vendimi pritet në 13 janar

Avokati i mësuesit turk të shpallur si “terrorist” në vendin e tij, i cili u deportua në mënyrë të dyshimtë nga Shqipëria dy ditë...

Skandali/ Shqipëria dëbon mësuesin turk pjesë e lëvizjes Gulen

Policia e Shtetit deklaroi se "ka dëbuar" Harun Çelik, 42 vjeç, me profesion mësues, i cili u arrestua pesë muaj më parë në tentativë...

Skandali/ Rama udhëtoi në Serbi me avionin që kushton 1800 euro/ora (fotot)

Zbulohet skandali me udhëtimin në Serbi të kryeministrit Rama. Shefi i qeverisë shqiptare udhëtoi dy ditë më parë me një avion privat, vlera e...

Thellohet skandali/ Valdrin Pjetri me çertifikatë sigurie nga DSIK e Ramës, akses te sekretet shtetërore

Thellohet edhe më shumë skandali me përzgjedhjen e Edi Ramës, Valdrin Pjetrin,  për kryetar të Bashkisë së Shkodrës. Pjetri, edhe pse që nga viti 2003...

Skandali i ri në jug të vendit: Nxënësja e mitur abuzohej për 3 vjet nga mësuesi

Një tjetër rast i tmerrshëm përdhunimi të një fëmijë nga mësuesi raportohet në Qendrën Kombëtare për Mbrojtjen e Fëmijëve. Përgjatë tre viteve, një nxënëse është...

Latest news

Kryeministri britanik: E pashmangshme vala e dytë e koronavirusit

Kryeministri britanik, Boris Johnson ka thënë se në Mbretërinë e Bashkuar, vala e dytë e koronavirusit “është në ardhje”. Duku folur në Oxfordshire, Johnson ka...

Artan Hoxha nxjerr foton e “bossit” nga burgu dhe bën zbulimin tronditës

Operacioni në 10 shtete të Europës dhe Azisë “Los Blancos” çoi një numër të madh shqiptarësh pas hekurave, të cilët akuzohet se kishin sjellë...

E armatosur deri në dhëmbë. Këngëtarja e njohur u kap me pistoletë dhe 23 fishekë. Ja çfarë thotë policia

Policia Kufitare e Morinës ka arrestuar këngëtaren shqiptare, Fjolla Morina. Mësohet se këngëtarja është kapur me armë zjarri me vete, ndërsa tentoi të futej...

Arrestohet këngëtarja kosovare në Morinë, po hynte në Shqipëri e armatosur. Ja cila është…

Policia kufitare e Morinës ka ndaluar një person në Morinë, pasi kishte armë me vete. Mësohet se bëhet fjalë për një këngëtare kosovare, e cila...

Ministri i Jashtëm grek: Po shqyrtojmë veprimet e duhura për shtrirje me 12 milje në Jon

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias, ka folur për marrëveshjen e detit me Shqipërinë, duke thënë se institucioni që ai drejton po shqyrton...
- Advertisement -