- Advertisement -

TAG

sara hoxha

Trashëgimtarja e “Top Channel” infektohet me COVID-19

Trashëgimtarja e “Top Media”, Sara Hoxha, ka zbuluar në Instagramin e saj se është infektuar nga COVID-19. Ajo i shtohet listës së personazheve të njohur...

Një tjetër “kryeqytet” pritet të lindë/ Sara Hoxha sërish shtatzënë (foto)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e ka publikuar vetë Sara...

Ledion Liço dhe Sara Hoxha bëhen prindër për herë të parë, me djalë

Ditën e sotme Sara Hoxha ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, i cili është djalë. Fëmija ka sjellë shumë gëzim, në jetën...

Latest news

Ministri i Shëndetësisë njofton masat e reja në Kosovë: Të moshuarit dalin me orar të kufizuar

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj,  ka bërë publike masat e reja të marra për mbrojtjen nga COVID-19 në Kosovë. Me masat e reja,...

Basha: Në 24 orë kam parë sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor

Kryedemokrati Lulzim Basha u shpreh sot se në 24 orët e fundit e ka parë nga afër se sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor,...

Ish-deputeti i PD: Fieri pa tamponë, ja realiteti që Rama dhe Manastirliu duan ta fshehin

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, denoncoi nga Fieri mungesën e tamponëve dhe të mjekimit për pacientët e infektuar me koronavirus. Ish-deputei konfirmoi se gjendja në Fier...

Vala e dytë e Covid-19/ Shifra dhe fakte, çfarë po ndodh në të gjithë Europën

Bllokimet, ora policore dhe  kufizimet rajonale po vendosen në të gjithë Europën për të luftuar një rritje të rasteve të koronavirusit,raporton euronews. Çfarë po ndodh...

Shtimi i rasteve me Covid-19, Mitsotakis njofton masat e reja në Greqi

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka njoftuar këtë paraditet masat e reja të pandemisë në vend. Në një konferencë për shtyp, kreu i qeverisë ka...
- Advertisement -