- Advertisement -

TAG

riatdhesim

Mbyllja e RTV Ora/ “Ky regjim po na zhvat liritë tona”, Mesila Doda: Përpëlitjet e fundit të një qeni të ngordhur

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU, Mesila Doda ka reaguar menjëherë pas lajmit se televizioni RTV Ora do të mbyllej. Doda nëpërmjet një postimi në rrjetet...

Rama u pret shpresat: Do kthejmë vetëm ata që kanë mbetur rrugëve, që janë në pikë të hallit

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale shprehet se nga vendet e tjera, do të kthehen vetëm shqiptarët që kanë mbetur rrugëve,...

Kishin aplikuar për azil në Francë dhe Belgjikë, rikthehen në Shqipëri 173 shtetas shqiptarë

173 shtetas janë riatdhesuar ditën e sotme në Shqipëri pasi kishin kërkuar azil në Francë dhe shtete të tjetra të zonës Schengen. Policia e Shtetit...

Kërkuan azil në Francë dhe Belgjikë, riatdhesohen 36 shqiptarë

Ditën e djeshme janë riatdhesuar 36 shtetas shqiptarë në Rinas, për shkak të refuzimit të azilit në vendet e BE. Mësohet se shqiptarëve u riatdhesuan...

“Zero shanse për azil”/ Riatdhesohen 100 shtetas shqiptarë nga Franca, Belgjika dhe Gjermania

100 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar nga të cilët 43 nga Franca, 5 nga Belgjika dhe 52 nga Gjermania. Mëoshet se këta shtetas ishin të parregullt...

Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca dhe Belgjika, Policia e Shtetit: Shanset për azil janë zero

60 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar ditën sotme, përkatësisht 55 nga Franca dhe 5 nga Belgjika. Këta shtetas mësohet të kishin vendim për dalje nga territori...

Refuzohen nga Franca dhe riatdhesohen 34 shqiptarë/ Policia bën apel: Mos kërkoni azil

Policia njoftoi se në aeroportin e Rinasit po vijojnë operacionet e riatdhesimit të shqiptarëve që kanë kërkuar azil apo kanë shkelur rregullat e qëndrimit në...

Shkelën rregullat e Schengen-it/ Riatdhesohen 36 shtetas shqiptarë

36 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar sot pasi akuzohen se kanë shkelur rregullat e lëvizjes në zonën Schengen. Këta shtetas mësohet të kenë qëndruar mbi 90...

Latest news

Britania vijon të regjistrojë rekord rastesh, 30,215 të infektuar dhe 86 viktima në 24 orë

Britania e Madhe vijon të regjistrojë shifra rekord të infektuarish me koronavirus. Në 24 orët e fundit, vendi raportoi 30,215 raste me koronavirus. Autoritetet e...

Zyrtare: Leo Messi largohet nga Barcelona

Leo Messi nuk do të qëndrojë te Barcelona, edhe pse klubi spanjoll në deklaratën e publikuar shkruan se marrëveshje për një kontratë të re...

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...
- Advertisement -