- Advertisement -

TAG

përplasja

Sherri mes të rinjve në Vlorë: Përplasja për motive banale agravoi në armë

Dalin detaje të reja nga sherri me armë mes të rinjve, që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Vlorë. Lidhur me ngjarjen është bërë...

“Gjithçka u bë për viktima”/ Banorja e Astirit tregon mbi sulmin e policisë: U hodhëm 4 gaz lotsjellës dhe dy molotov

Vetëm pak momente pasi IKMT përfundoi prishjen e 33 objekteve në zonën e “Astirit”, një nga banorët rrëfen mbi përplasjen e ditës së sotme. Mirilda...

Përplasja me armë me trafikantët shqiptarë, pritet mbërritja e forcave speciale greke. Mobilizohen dhe forcat DELTA

Pas përplasjes me armë zjarri mes policisë greke dhe disa trafikantëve shqiptarë ku njëri prej tyre mbeti i vrarë dhe një polic grek u...

Latest news

Greva e naftëtarëve, Sindikatat Ndërkombëtare letër Ramës: E papranueshme, t’u sigurohen pagat

Sindikatat ndërkombëtare ”IndustriALL Global Union” dhe ”IndustriAll European Trade Union” i janë drejtuar me një letër zyrtare kryeministrit Edi Rama. Në letër i kërkohet qeverisë që...

Tabaku: Prej 5 vitesh në Tiranë sheh vetëm beton, pluhur, maune e gropa

Ish- deputetja e PD, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me betonizimin e Tiranës në 5 vitet e fundit duke akuzuar kryebashkiakun e kryeqytetit, Erion...

Bojkoti i kampionatit, Liga Profesioniste do të mblidhet sërish ditën e hënë

Nuk ka ende një datë se kur do të fillojë kampionati shqiptar, i cili është në bojkot nga 12 shtatori. Presidenti i FSHF, Armand...

Merr flakë në ecje automjeti në aksin Levan-Ura e Mifolit

Një makinë ka marrë flakë në ecje në aksin Levan-Ura e Mifolit. Në automjetin tip “Renault”me targa AA001DM ndodheshin shoferi dhe një pasagjer, të cilët...

Regjistrohen 19,644 raste ditore me Covid-19, 151 persona humbën jetën në Itali

Italia ka konfirmuar 19,644 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, nga 177,669 teste të kryera. Raportohet se totali i të...
- Advertisement -