- Advertisement -

TAG

pedagogia

5 raste të reja në Gjirokastër, pedagogia infekton familjen dhe të afërmit

5 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar sot në Gjirokastër. Bëhet me dije se rastet e reja janë familjarë, dhe kontakte të afërta...

Mbyllet dega e ekonomikut, pedagogia rezulton pozitive me COVID-19

Një pedagoge në Fakultetin e Ekonomik në universitetin “Eqerem Çabej” në Gjirokastër, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Për pasojë është mbyllur dega e ekonomikut...

Vlorë/ Ndalohet për korrupsion pedagogia e Universitetit “Ismail Qemali”

Pedagoia e Universitetit "Ismail Qemali" në Vlorë, Dorina Ndou (Mino) është ndaluar nga policia nën akuzën e korrupsionit pasiv. 30-vjeçarja ishte shpallur në kërkim pas...

Latest news

Përmirësohet situata me koronavirusin në Maqedoninë e Veriut, shënohet dita e parë pa asnjë viktimë pas 9 muajsh

Maqedonia e Veriut të dielën (13 qershor) nuk ka regjistruar asnjë viktimë me COVID-19 duke shënuar ditën e parë pa viktima që nga shtatori...

Zgjedhjet në PD/ Mbyllet numërimi në total: Fiton bindshëm Lulzim Basha me 81.7%

Ka përfunduar numërimi i votave në shkallë vendi në zgjedhjet brenda PD-së, për kreun e ri. Ka përfunduar numërimi në total i votave në të...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...

Pas Samitit të G7, mbahet sot Samiti i NATO-s, priten vendime për sigurinë

Pas Samitit të G7, sot e ka radhën ai i NATO-s. Liderët europianë dhe Presidenti i SHBA, Joe Biden janë zhvendosur nga Cornwall në...
- Advertisement -