- Advertisement -

TAG

“Old Traford”

Manchester United ndërpret zyrtarisht kontratën me Ibrahimovic

Manchester United ka ndërprerë kontatën me sulmuesin Zlatan Ibrahimoviç. Lojtari i cili u transferua në “Old Traford” në verën e vitin 2016 është një...

Pogba dhe Murinjo show, Roma barazim dramatik

Mançester Junaitid fiton bindshëm (4-0) ndaj Fenerbahçes në një kohë kritikash, ndërsa Ergys Kaçe mundet në shtëpi nga rumunët modestë të Astrës Mançester Junaitid ka...

Panik në Mançester, alarm për bombë në “Old Traford”

Shtyhet ndeshja Mançester Junaited - Burnemath, ndërkohë që policia ka konfirmuar që ka kryer një shpërthim të kontrolluar Alarm për bombë në stadiumin e Mançesterit,...

Latest news

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...

Një dorë make up para se t’i zëmë vendin mama Merkelit

Tani që zgjedhjet parlamentare mbaruan, ku fitues janë socialdemokratët e udhëhequr nga Olaf Scholz kancelarja Merkel qëndron në detyrë, derisa të krijohet qeveria e...

PD kërkon komision hetimor për 25 Prillin, Basha: Buka dhe tre prioritetet e PD-së

Mes debatit dhe çarjes së bazës për shkak të përjashtimit të Sali Berishës, situata brenda PD-së nuk është aspak e qetë. Megjithatë Lulzim Basha...
- Advertisement -