- Advertisement -

TAG

nderron jete

Dy javë betejë me koronavirusin, ndërron jetë në Turqi polici nga Shkodra

Ndahet nga jeta pas dy javësh betejë me koronavirusin efektivi i Policisë Hydajet Nehani. Vetëm pak ditë më parë, Nehani, me detyrë efektiv në Policinë...

Ndërron jetë në moshën 92 vjeçare aktori dhe regjisori i njohur durrsak Gjergj Vlashi

Ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 92 vjeçare aktori dhe regjisori i njohur durrsak Gjergj Vlashi. Lajmin e bën të ditur Teatri ‘’Aleksandër...

Tërhoqi zvarrë qenin me makinë, ndërron jetë nga infarkti

Ndërron jetë 50-vjeçari Faik Perkoxha, i cili u bë i njohur pak ditë më parë në media për shkak të veprimit të tij, tek...

Makina përplas biçikletën në Durrës, ndërron jetë 65 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Durrës. Një makinë ka përplasur një person që po lëvizte me biçikletë, si pasojë ka mbetur...

Prej dy javësh i shtruar te ‘Shefqet Ndroqi’, ndërron jetë mjeku Sefer Dervishi

Ka ndërruar jetë ditën e sotme për shkak të koronavirusit mjeku Sefer Dervishi nga Kavaja. Prej dy javësh ai ishte i shtruar në spitalin “shefqet...

Koronavirusi i merr jetën këngëtarit të njohur, postimi prekës i djalit: I lutem Zotit të takohemi (film)

Këngëtari i njohur amerikan, Bruce Williamson ka ndërruar jetë në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e konfirmoi vetë djali i...

Tragjike në Durrës, i moshuari hidhet nga kati i 7-të i pallatit, ndërron jetë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak më parë në Durrës, ku një i moshuar është hedhur nga kati i shtatë i pallatit, ku banonte,...

36-vjeçarja ndërron jetë, pasi dy mjekët nuk i dhanë mjekimin e duhur

Dy mjekë janë proceduar pénalisht në gjendje të lirë në Shijak, pasi dyshohet se nuk i kanë dhënë mjekimin e duhur shtetases M.K., 36...

Ndërron jetë ylli i kinemas italiane Franca Valeri

Një lajm i hidhur vjen nga mediat italiane, të cilat bëjnë me dije se aktorja e njohur Franca Valeri, ka ndërruar jetë. Aktorja nga ndërruar...

Latest news

OBSH: Rastet në rritje, Europa gaboi me periudhën e karantinimit

Rritja e shpejtë e rasteve me koronavirus në hemisferën veriore ka të bëjë me faktin se personat që kanë hyrë në kontakt me një...

Ditë e zezë/ Mbi 300 të infektuar në 24 orët e fundit, Covid i merr jetën 4 personave

Në 24 orët e fundit në vendin tonë është shënuar një shifër rekord e të infektuarve, pasi 301 persona kanë rezultuar pozitivë në testin...

PDIU: Kryeministri nuk i shpëton dot Çamërisë me “efkaristo” dhe “ejvallah”

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet i ka bërë thirrje policisë të lirojë menjëhërë 26 protestuesit, të cilët sot tubuan për interesin kombëtar të Shqipërisë. Përmes një...

Tradhëtari/ Nuk tha një gjysëm fjale për Çamërinë dhe detin e shqiptarëve ia fali Greqisë

Gjatë konferencës me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias, Edi Rama nuk ka guxuar as ta përmendë Çështjen Çame. Nuk ka thënë një gjysëm...

Diktatura/ Policia dhunon protestuesit e PDIU-së dhe Çamërisë (galeria e fotove dëshmi)

Patriotët e PDIU-së, Shoqatës “Çamëria” dhe Vetëvendosjes janë dhunuar shtazërisht nga policia e Rilindjes. Ata nuk janë lejuar të ushtrojnë të drejtën e protestës paqësore,...
- Advertisement -