- Advertisement -

TAG

miqte

Rrëfimi prekës i Petrit Malaj: Po humbim miqtë dhe nuk gjejmë kohë t’u bëjmë një telefon (film)

I prekur, i përlotur Petrit Malaj ka bërë një reflektim shumë prekës për miqësinë. Në këto të vështira, kur miq, të afërm po ikin...

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re mjekja shqiptare

Është ndarë nga jeta në moshë fare të re mjekja Eni Doko. Lajmin e ka bërë me dije kryetarja e Federatës së Mjekëve në...

Çamëria nuk i harron dhe miqtë dhe armiqtë! (fotot + film)

Sot ka plot që çuditen me shpërthimin e dhunës të rinjve ndaj policisë dhe objekteve shtetërore. Disa dëshirojnë të gjejnë shkaktarët e këtij frustrimi,...

Miqtë s’u telefonojnë asnjëherë mbrëmjen që keni vendosur të vrisni veten

Nga Albert Camus  Në radhë të parë mos kujtoni se miqtë tuaj do t’u telefonojnë darkë për darkë, siç duhej të bënin, për të marrë...

Vokshi: Rama flet për rritje pagash, por në fakt ka hapur thesin për donatorët

Partia Demokratike ka denoncuar Kryeministrin Rama dhe ministrin e Shendetësisë, Beqja për check up-in duke thënë se nga kjo aferë më e madhja korruptive...

Kuksianët “shërbejnë”, Partizani nuk di të fitojë

U duk sikur kampionati do të rihapej sërish, por ishte vetëm një iluzuion që zgjati më pak se tre orë. Kukësi, skuadra më në...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -