- Advertisement -

TAG

ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale

Dasho ngre dyshime dhe pyet ministrinë: Pse s’u raportua doktor Seferi? A po i jepni saktë shifrat?

Mjeku Erion Dasho ka ngritur dyshime se sipas tij shifrat e Covid nuk po raportohen saktë nga ministria e Shëndetësisë. Këtë ai e ka bazuar...

Ndërrojnë jetë 4 persona nga koronavirusi, ja sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në 24 orët e fundit ka njoftuar se katër persona kanë humbur betejën me COVID-19, ndërsa janë shëruar...

Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri, kaq u shënuan vetëm sot

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së Covid-19 në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët...

Humbin jetën 5 pacientë nga Covid, ja sa raste u regjistruan për 24 në orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 123 pacientë janë infektuar gjatë 24 orëve të fundit dhe 5 kanë humbur betejën me COVID-in. Ministria e...

Dy viktima dhe 145 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Në 24 orët e fundit dy qytetarë në Maqedoninë e Veriut kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24...

Një viktimë dhe 115 raste të reja me Covid në Maqedoninë e Veriut

Pas dy ditësh qeteësi, gjatë 24 orëve të fundit është rritur ndjeshëm numri i rastev eë reja me Covid në Maqedoninë e Veriut. Ministria e...

4 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit, numër rekord i rasteve të reja

Është shënuar ditën e sotme rekordi i rasteve të reja me koronavirus, pasi në 24 orët e fundit janë konfirmuar 178 raste të reja...

Situatë alarmante/ 152 raste të reja dhe 2 viktima në 24 orët e fundit

Situatë e rënduar paraqitet në spitalet COVID në vendin tonë, pasi janë të shtruar 137 pacientë, 24 prej të cilëve në terapi intensive dhe...

Koronavirusi në Shqipëri/ Vdesin 2 pacientë, shënohet shifra më e lartë e infektimeve që nga fillimi i pandemisë

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndërruar jetë 2 pacientë me Covid. Fatkeqësisht në dy spitalet COVID, nuk e kanë fituar dot...

Situatë alarmante/ 6 të vdekur në 24 orët e fundit, numër i madh rastesh të reja me COVID-19

Situatë alarmante në vendin tonë, ku ditën e sotme si pasojë e COVID-19 kanë humbur jetën 6 qytetarë. Gjithashtu në 24 orët e fundit janë...

Latest news

OBSH: Rastet në rritje, Europa gaboi me periudhën e karantinimit

Rritja e shpejtë e rasteve me koronavirus në hemisferën veriore ka të bëjë me faktin se personat që kanë hyrë në kontakt me një...

Ditë e zezë/ Mbi 300 të infektuar në 24 orët e fundit, Covid i merr jetën 4 personave

Në 24 orët e fundit në vendin tonë është shënuar një shifër rekord e të infektuarve, pasi 301 persona kanë rezultuar pozitivë në testin...

PDIU: Kryeministri nuk i shpëton dot Çamërisë me “efkaristo” dhe “ejvallah”

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet i ka bërë thirrje policisë të lirojë menjëhërë 26 protestuesit, të cilët sot tubuan për interesin kombëtar të Shqipërisë. Përmes një...

Tradhëtari/ Nuk tha një gjysëm fjale për Çamërinë dhe detin e shqiptarëve ia fali Greqisë

Gjatë konferencës me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias, Edi Rama nuk ka guxuar as ta përmendë Çështjen Çame. Nuk ka thënë një gjysëm...

Diktatura/ Policia dhunon protestuesit e PDIU-së dhe Çamërisë (galeria e fotove dëshmi)

Patriotët e PDIU-së, Shoqatës “Çamëria” dhe Vetëvendosjes janë dhunuar shtazërisht nga policia e Rilindjes. Ata nuk janë lejuar të ushtrojnë të drejtën e protestës paqësore,...
- Advertisement -