- Advertisement -

TAG

Michael Jackson

Festivali i Venecias/ “Thriller” i Michael Jackson në versionin 3D

“Thriller” i Michael Jackson u prezantua në Festivalin e Venecias në versionin 3D. Regjisori i saj, John Landis u tha gazetarëve se “Thriller” nuk ishte...

Paris Jackson: Im atë u vra

Paris: “Kur isha 15 vjeçe tentova të vrisja veten" Paris Jackson, vajza e mbretit të pop-it, Michael Jackson ka deklaruar  se babai i saj është vrarë. Në...

Paris Jackson në gjurmët e të atit

Vajza e mbretit të popit ndoshta ecën në gjurmët e të atit duke fituar famë dhe pasuri me këmbët e saj. Bukuroshja Paris Jackson i...

Çfarë dimë ne për Albert Stanaj/ Këngëtari shqiptar që po punon me Drake

Ka një shans të mirë për ju që nuk ia keni idenë se kush është Albert Stanaj dhe pa dyshim ne nuk e bëmë,...

Nikos Kotzias këndon e kërcen dorë për dore me homologun e tij turk (video)

Ministri i jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias njihet për shpirtin e tij gazmor. Në videon e mëposhtme ai është duke kënduar dhe kërcyer krah për...

Video e rrallë e Mbretëreshës së Shqipërisë Geraldina Apony në vitin 1938.

Gazetari Roland Qafoku, ka publikuar në profilin  tij në faceboook, një video të rrallë të Mbretëreshës së bukur Geraldinë, në vitin 1938. "Një video e...

Latest news

PD dorëzoi në KAS dosjet voluminoze për shkeljet zgjedhore, zbardhen pretendimet e selisë blu

Partia Demokratike ka dorëzuar në KAS 10 dosjet voluminoze për shkeljet e pretenduara elektorale në 9 qarqe të vendit, konkretisht për Kukësin, Durrësin, Tiranën, Elbasanin, Fierin,...

“Demokracia lind me liri, rritet me ligje demokratike”, njoftohet protesta e parë te kryeministria pas zgjedhjeve të 25 Prillit

Shoqëria civile së bashku me ish-të përndjekur politikë, aktivistë dhe intelektualë ka parashikuar në datën 12 Maj mbajtjen e një proteste në ambientete përballë...

Ngjarje tragjike në rrugët e qytetit shqiptar, makina humb kontrollin dhe përplas për vdekje dy fëmijë 8 vjeçarë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot pasdite në Kosovë, ku një veturë ka rënë në lumë në fshatin Carralevë. Si pasojë...

Mbi 8 mijë raste të reja, shënohet numri më i ulët i viktimave në Itali që nga tetori

Në 24 orët e fundit në Itali, janë regjistruar 8,292 raste të reja me koronavirus nga 226,006 testime të kryera për të dyshuar. Sot...

Përfundon kontrata me vaksinën AstraZeneca, BE: Nuk do ta rinovojmë

Thierry Breton, Komisioneri Evropian për Tregun e Brendshëm deklaroi sot, se Komisioni Europian nuk do të rinovojë kontratën për vaksinat e koronavirusit me AstraZeneca...
- Advertisement -