- Advertisement -

TAG

lende plasese

Shpërthim me tritol në Shëngjin

Më datë 11.12.2020, rreth orës 00:10, në vendin e quajtur “Rana e Hedhun “, Shengjin, Lezhë, në një objekt në ndërtim në pronësi të...

Lëndë plasëse në derën e një banese në fshatin Balldre

Një lëndë plasëse ka shpërthyer në pjesën e jashtme të banesës së gazetarit Elidon Ndreka, në fshatin Balldre të Lezhës. Sipas policisë nga shpërthimi ka...

Shpërthim me tritol në një banesë në Laprakë

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në Tiranë. Bëhet me dije se në oborrin e banesës së Gjergji Llazi, ka plasur një sasi...

Vendoset lëndë plasëse pranë një banese në Fushë Krujë

Një sasi tritoli është vënë gjatë mesnatës së shkuar pranë një banesë në periferi të Fushë Krujës. Lënda plasëse nuk ka shpërthyer, pasi për fat...

Denoncoi për shpërthim bombole gazi, policia i gjen tritol në banesë

Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja e Sait Fikajt ditën e djeshme në Shkodër. Policia njoftoi dje se 52-vjeçari u plagos në...

Gjendet një pako e dyshimtë me lëndë plasëse tek Astiri

Një pako e vogël, brenda së cilës dyshohet të ketë lëndë plasëse ka shkaktuar panik në zonën e Astirit në kryeqytet. Bëhet me dije se...

Elbasan, policia sekuestron 3 kg tritol dhe 100 kapsolla

Në pranga poseduesi i lëndëve plasëse Gani Xhaja Specialistët e antikrimit në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit kanë sekuestruar në një operacion 3 kg lëndë...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -