- Advertisement -

TAG

Kryetari i Partisë Demokratike

Krishtlindjet/ Basha uron të gjithë besimtarët e krishterë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uroi të gjithë besimtarët e krishterë me rastin e festës së Krishtlindjeve. Nga qyteti i Fierit ku ishte prezent...

Schmidt në takimin me Bashën: CSU krah PD-së në çdo sfidë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti në një takim Ministrin Federal të Agrikulturës dhe Ushqimit të Gjermanisë, njëkohësisht nën-Kryetar i CSU dhe zëdhënës...

Basha: Droga, krimi, hajdutëria qeveritare përgjegjëse për gjendjen e vendit

"Përplasja mes policisë së Lezhës dhe Mirditës për drogën në Rrëshen dhe shkarkimet në bllok të oficerëve të policë që kryen operacionin, janë treguesi...

Basha në Pukë: Rama ka kriminalizuar shtetin shqiptar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se Puka është një ndër zonat që ka vuajtur më së shumti keqqeverisjen e Edi Ramës, mos...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -