- Advertisement -

TAG

kryeminister i shqiperise

Statusi i vendit kandidat si “pëlhura e Penelopës”/ PDIU: Vetëm heqja e Ramës heq kushtet e BE për Shqipërinë

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ditën e sotme ka deklaruar se vetëm heqja e Ramës si kryeministër i Shqipërisë mund të heqë 15 kushtet...

Një tallje që na përfshin të gjithëve

Nga Dritan Kaba Prej idiotësisë dhe vizave pafund të kokainës dhe të një gënjeshtari noterik, mashtruesi të paskrupullt, një telekomandë të krimit të organizuar, një...

Merkel publikon foton me Ramën: Është edhe artist

Takimi i kryeministrit Edi Rama është publikuar edhe në faqen zyrtare në Instagram të kancelares Angela Merkel. Merkel ka publikar një foto ndërsa kryeministri Rama...

Haradinaj: Rama si shqiptarët është vëllau im. I pëlqen ose jo, unë thashë të vërtetën për samitin e Berlinit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur se ka thënë të vërtetën se kryeministri shqiptar u bë palë me presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...
- Advertisement -