- Advertisement -

TAG

Kryemadhi

Mbërrin në Tiranë Palmer/ Të martën takim me Kryemadhin, Bashën dhe presidentin Meta

Ka mbërritur sot në Tiranë Zv.ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Mathew Palmer. Mathew Palmer nisi axhendën e takimeve në kryeministri me kreun e qeverisë Edi...

Zhvendoset protesta e opozitës, Kryemadhi: Studentët u mashtruan me Paktin për Universitetin (live)

Protesta e opozitës që po mbahej sot përpara Kuvendit, është zhvendosur në drejtim të kryeministrisë, ku pritet të qëndrojnë për disa minuta. Në një prononcim...

LSI zgjedh kreun në Tepelenë, Kryemadhi: Gati motorët e fushatës

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe ish-deputeti Vangjel Tavo zhvilluan sot një takim organizativ me strukturat e LSI-së në Tepelenë. Në ketë takim u...

Një ditë para protestës, Kryemadhi: Vuçiç u tregua më i zgjuar dhe i shpejtë se Edi Rama

Një ditë përpara protestës së paralajmëruar nga opozita, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se nuk ka të bëjë vetëm me protestën politike por...

Protesta, Kryemadhi: Jemi të vendosur për të ecur para

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e pranishme në protestën e opozitës nuk kurseu kritikat ndaj Qeverisë së kryeministrit, Edi Rama. Kryemadhi tha se sot, më shumë...

Kryemadhi: Nuk ia vlen të komentojmë Shehun dhe Gjonin

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News 24 ka komentuar gjerë e gjatë situatën  politike...

Paralajmërimi i Kryemadhit: Tani fillon loja e vërtetë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një dalje për media, pas protestës së organizuar sot nga opozita. Kryemadhi paralajmëroi përshkallëzim të protestës ndërsa theksoi se...

Kryemadhi: Jam krenare për ata që nuk pranuan të jenë në Kuvend

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë takimit me strukturat e partisë u shpreh se ndihet mjaft krenare për të gjitha ata që hoqën dorë...

Kryemadhi: Rama na u lut 6 muaj për të bërë koalicion

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nga Cërriku ka ftuar qytetarët që të bashkohen me protestën e 16 marsit për të rrëzuar qeverinë. Ajo tha...

Djegia e mandateve, Kryemadhi: Vendi po shkon drejt diktakturës

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me qytetarët në Fushë-Krujë. Gjatë takimit, Kryemadhi u shpreh se djegia e mendateve ishte një veprim...

Latest news

Vritet biznesmeni i fuqishëm në San Torini, autorët e djegin të gjallë në dhomën e hotelit

Një nga biznesmenët e njohur në fushën e hotelerisë në San Torini është gjetur i vdekur ditën e sotme. Biznesmeni u gjet i djegur...

Aksident i rëndë, makina përplas çiklomotorrin në Fushë Krujë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën rurale Fushë Krujë-Mazhë, ku një makinë ka goditur një ciklomotorr. Drejtuesi Besnik Masha është plagosur rëndë...

Meta letër Manastirliut për situatën e COVID-19: Fusni testet e shpejta e hapni spitalet rajonale

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar me një letër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu,  për situatën e koronavirusit në vend. Propozimet që  duhet...

Basha mesazh ngushëllimi për Beqir Arifajn: Punoi për Shqipërinë e zhvilluar e demokratike

Lideri i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar me një mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të ish-kryetarit të Bashkisë Pukë, Beqir Arifaj, për shkak...

Vrasja e shkencëtarit iranian, ministri i Jashtëm drejton gishtin nga Izraeli

Ministri i Jashtëm iranian është shprehur se armiku i Iranit, Izraeli ka të ngjarë të ketë qenë i përfshirë në vrasjen e shkencëtarit të...
- Advertisement -