- Advertisement -

TAG

Kanada

Shqiponjat e Vogla hedhin valle në Kanada, me rastin e Ditës së Pavarësisë (video)

Një grup vajzash në Kanada të quajtura Shqiponjat e Vogla kanë kërcyer me rastin e ditës së Pavarësisë së Shqipërisë përpara një publiku kanadez...

Përfundon zhvendosja e muxhahedinëve nga Iraku drejt Shqipërisë

Një grup prej 280 personash është nisur dje nga kampi Liria në Irak drejt Shqipërisë, duke e çuar në 3200 numrin total të muxhahedinëve...

Latest news

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...

Goditi djalin me thikë, arrestohet 63-vjeçari në Tiranë

Një 63-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka goditur me thikë djalin e  tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme pas...

“Monstra” në Shkup/ PDIU: E drejta për protestë është thelbësore në demokraci

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar për protestën kundër vendimit për rastin “Monstra” në Shkup. Përmes një reagimi, PDIU shprehet se e drejta për tubim...

Kim Mehmeti: Shqipëria duhet të dëshmojë atë që tregoi Kosova: regjimet i rrëzon vetëdija, jo pandemia!

Në komentin e tij të përjavshëm në Syri Tv, analisti Kim Mehmeti tha ndër të tjera se Shqipëria duhet të dëshmojë atë që tregoi...

Kalo: Mos bini në grackën e tollovitjeve që “politiqenët” ju ofrojnë përditë

Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo ka reaguar përmes një postimi në Facebook lidhur me situatën e krijuar. Kalo këshillon qytetarët të mos bien në...
- Advertisement -