Fjalë kyçe: kanabis

Telegrama / Nga Skenderi -

Tiranë/ Arrestohet polici, shiste drogë

Është  arrestuar në flagrance me  12.5 kg kanabis sativa një efektiv policie dhe bashkëpunëtori i tij. Policia e Tiranës në bazë të informacioneve të mara në rrugë operative nga Seksioni…