- Advertisement -

TAG

kamera e fshehte

“Ha koqen e karameles në gojë…. Prova se kemi Kuvendin më të keq në historinë e Shqipërisë!”

Nga Artan Fuga Lavdi marrëzisë ! Për të mirën e Partisë, me urdhërin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panjohur në...

Skandali/ Si detyrohen banorët shqiptarë të deklarohen grekë? (kamera e fshehtë)

Si detyrohen në Shqipëri, banorë shqiptarë të deklarohen grekë? Çfarë u kërkohet nga organizata “Omonia”? Skema e zbuluar nga kamerat e fshehta dhe kërcënimet e...

“10 mijë euro dhe për tre javë merr lejen”, skandali tek ALUIZNI, Lame sheh live kameran e fshehtë (Film)

Në studion e emisionit “Stop” ishte i ftuar kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i cili foli për problemet e institucionit që drejton, pak ditë...

Latest news

Novela grafike shqiptare/ E bija e Hënës dhe e Diellit

Novelat grafike janë disa tregime nëpërmjet imazheve grafike të njohura edhe si Fumeti comics strip. Ato bazohen tek filma, shfaqje teatrale dhe performanca të ndryshme...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

“Mos pini ujë nga çezma”, IGJEUM paralajmëron banorët: Duke filluar nga sonte dhe pesë ditët në vijim priten…

Nisur nga parashikimet dhe të dhënat e motit sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) duke filluar që sonte dhe për 5-së...

Gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria, ja çfarë akuze mund të ngrihet

Floresha Zhidru, bashkëshortja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru, mund të hetohet për moskallëzim krimi nga prokuroria. Bëhet me dije se ajo ka gënjyer policinë, duke...
- Advertisement -