- Advertisement -

TAG

Infektohet me Covid-19

Infektohet me COVID-19 ish-ministrja Mirela Kumbaro: Radha ime të provoj efektet negative të statusit “pozitiv”

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-ministrja në “Facebook”, ku shkruan se është radha e...

Infektohet me COVID-19 artistja shkodrane Justina Aliaj, në gjendje të rëndë tek Infektivi

Këngëtarja dhe aktorja e njohur shqiptare, Justina Aliaj infektohet me koronavirus. Mësohet se Aliaj ndodhet në gjendje të rëndë dhe është shtruar te Spitali Infektiv....

Janullatos infektohet me koronavirus, niset me avion ushtarak në Greqi

Infektohet me covid-19, kreu i Kishës Ortodokse Autoqefale të Shqipërisë, Anastas Janullatos. Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rënduar, por jashtë rrezikut për jetën. Avioni...

Albin Kurti infektohet me Covid-19

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Albin Kurti ka njoftuar se është infektuar me COVID 19. Në një postim në Facebook, Kurti bën të ditur...

Infektohet me COVID-19 futbollisti i kombëtares shqiptare

Ylber Ramadani, mesfushori i kombëtares shqiptare, ka dalë pozitiv me COVID-19. Lojtari i Vejle BK, i cili luan në Danimarkë, do të humbasë ndeshjen...

Veseli pas infektimit me COVID: Jam mirë, deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim

Kryetari i PDK, Kadri Veseli, ka thënë se është në gjendje të mirë shëndetësore pas infektimit me COVID-19. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook,...

Infektohet me Covid-19 mësuesja e gjimnazit në Elbasan

Një 50-vjeçare në qytetin e Elbasanit ka rezultuar me COVID-19. Bëhet me dije se 50-vjeçarja është mësuese në Gjimnazin e “Gjuhëve të Huaja”. Mësohet se bashkëshorti...

Infektohet me Covid-19 gjyqtari në Gjykatën e Apelit, reduktohen seancat

Një gjyqtar në Gjykatën e Apelit të Tiranës ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Njoftohet se stafi i Gjykatës, do të punojë me orare të reduktuara....

Latest news

Patronazhisti Taulant me syrin dhe veshin tek vrima e çelësit

Marrjen e të dhënave tepër konfidenciale të mbi 910 mijë qytetarëve shqiptarë, patronazhistët e PS-së e paskan marrë duke punuar vite te vite të tëra në...

E keni vrarë ndonjë herë mendjen se pse serbët…?

shkruan Fahri Xharra - Serbët me ngulm mundohen ta paraqesin veten para botës si pasardhës të pellazgëve, etruskëve, ilirëve e neve të na klasifikojnë si...

238 raste të reja dhe 7 viktima nga Covid në vendin tonë

Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e të infektuarve me Covid në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë nga 2684...

Bllokohen 21 minatorë në galerinë e karbonit në Kinë

21 minatorë kinezë kanë mbetur të bllokuar në një minierë karboni në provincën e Hutubi, në rajonin e Xinjiang. Këtë lajm e kanë bërë...

Mijëra kosovarë drejt Shqipërisë për fundjavë, Përparim Kryeziu zbulon arsyen e dyndjes

Përparim Kryeziu, zëdhënës i qeverisë së Kosovës, pohon se masat e reja e ndërmarra nga qeveria kundër përhapjes së koronavirusit nuk kanë qënë shkak...
- Advertisement -