- Advertisement -

TAG

i infektuar

I infektuar me Covid, humb jetën prokurori i njohur

Prokurori i njohur nga Gjilani, Esat Ademi, ka ndërruar jetë nga Covid, ditën e sotme. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije një i...

Berat Buzhala i infektuar bën një apel të fortë: Shtratin e një të vdekuri e zë një tjetër qytetar

Gazetari i njohur Berat Buzhala u është drejtuar me një apel të pazakontë qytetarëve. Prej disa ditësh ai është i infektuar me koronavirus. Në një...

Dëshmia e avokates shqiptare nga qyteti më i infektuar i Lombardisë

Të nderuar bashkëatdhetarë! Emri im është Anila Halili dhe jetoj në Kremona, ku edhe ushtroj profesionin e avokatisë. Kremona, një qytet i vogël afër Milanos,...

Deputeti me COVID-19 niset drejt Infektivit, përkeqësohet gjendja e tij

Deputeti i infektuar me koronavirus Adriatik Alimadhi është dërguar në Spitalin e Infektivit. Ditën e sotme me anë të një postimi në rrjetet sociale, Alimadhi...

Latest news

Shtrenjtimi i energjisë, Kuvendi i Kosovës sot në seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë të jashtëzakonshme lidhur me paralajmërimet për shtrenjtimin e energjisë elektrike. Në rend dite është vetëm një...

ISHP thirrje qytetarëve: Lexoni rregullat e sigurisë para se të dilni

Vendi është përfshirë nga temperaturat nën zero. Instituti i Shëndetit Publik u ka bërë apel qytetarëve të kenë kujdes, të vishen trashë, të pastrojnë...

Rënie temperaturash dhe reshje bore, parashikimi i motit për sot

Nga temperatura të ulëta dhe ngrica do të karakterizohet moti në vendin tonë ditën e sotme. Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime dhe...

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...
- Advertisement -