- Advertisement -

TAG

humb jeten shqiptari

Aksident tragjik në Itali, humb jetën shqiptari

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Teramo, ku i ka marrë jetën një të riu shqiptar. Ngjarja . Në një makinë "Opel...

Përplaset nga treni në Itali, 20 vjeçari shqiptar ndërron jetë në spitalin e Firences

Një 20 vjeçar shqiptar i identifikuar si Marko Kaziu ka ndërruar jetë në spitalin e Firencës pas përplasjes nga treni. I riu shqiptar nuk ka...

Aksidentent me makinë në Greqi, humb jetën shqiptari

Një 31-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident automobilistik, ndërsa ka mbetur i plagosur një 44-vjeçar, po me orgjinë shqiptare. Aksidenti ka ndodhur në...

Një tjetër shqiptar ndërron jetë në burgjet greke, autoritetet vendase fshehin ngjarjen

Një tjetër shqiptar ka humbur jetën në një nga burgjet greke, ngjarje e cila u mbajt e fshehtë nga mediat dhe autoritetet vendase. Bëhet fjalë...

Tragjike në Greqi, shqiptari humb jetën në një aksident

Tragjik ka rezultuar fati i një të riu nga Hasi, i ciloi ka humbur jetën në një aksident automobilistik në Greqi. Mësohet se shtetasi...

Itali/ Makina përplaset me pemën, humb jetën shqiptari

Një 32-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, pas një aksidenti. "Ansa" shkruan se ngjarja e rëndë që i mori jetën shqiptarit ndodhi...

Itali/ Vritet 30 vjeçari shqiptari, plagoset shoku

Një shqiptar është ekzekutuar dje në provincën e Firences brenda makinës së tij sëbashku me një mik. Ai është Andrea Lucaj 30-vjeç dhe me...

Latest news

Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Ngjarja ka ndodhur teksa Erdogan po merrte pjesë në një tubim...

E konfirmon qeveria: Kurti nuk e viziton SHBA-në këtë vit

Plani i Kurtit për të shkuar në Amerikë gjatë muajit nëntor mbeti vetëm synim. Para 70 ditëve, kryeministri Kurti u pati treguar deputetëve në...

Duke shëtitur në Amerikë, Rama zbulon shqiptarin: E gjeta nga emri i lokalit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sikurse e ka zakon, shefi i qeverisë shqiptare nuk ka harruar të përcjellë humor...

Tragjedia në Bullgari, familjarët kërkojnë përgjegjësi

Familjarët e viktimave kërkojnë që sa më shpejtë të zbardhet e vërteta rreth tragjedisë në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe 7 të...

Rama në SHBA, takohet me përfaqësues të industrisë automotive: Mundësi bashkëpunimi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në mjediset e organizatës “Automation Alley” në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Së fundmi Rama ka postuar pamjet gjatë kësaj vizite...
- Advertisement -