- Advertisement -

TAG

grua

Dibër, gjyshja u shpëton jetën 2 nipave që po mbyteshin në lumë, vdes

Pasi ka shpëtuar jetën e dy nipave që po mbyteshin në lumin  Drin, një grua në Dibër ka ndërruar jetë. 60-vjeçarja, gjyshja e tyre pasi...

“Të ka hipur vetja në qejf sa xhentilesën e atij djalit 25 vjeç, e more për gjueti e fillove të merrje poza si gjimnaziste”

Nga Kozeta Kurti Nuk është e rastësishme të ndeshesh në rrugët e qyteteve tona me mesoburra e mesogra, madje edhe më të mëdhenj se kaq,...

Në Tiranë s’ta do njeri biçikletën, o ta vjedhin, o ta shajnë

Nga Alma Nikolli “Moj idiote femër!”, më thirri një grua nga xhami i makinës së saj. Nuk kam qejf të më shajnë, sidomos gratë, aq...

Tjetër tragjedi në Vlorë, mbytet një grua, dyshime edhe për 2 viktima

Mëngjesi i sotëm ka rezultuar tragjik për një 15-vjeçar në zonën e Ujit të Ftohtë, i cili u mbyt në det. Por fatkeqësisht një tjetër...

Fier, arrestohet në flagrancë 48 vjeçari, tentoi të godasë me kaçavidë gruan e tij

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë një 48 vjeçar pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij. Në pranga ka rënë shtetasi Fatmir.C në...

Rrëfehet kosovarja që përloti botën në 1999 (film)

Ishte Marsi i vitit 1999, periudhë kjo e cila për popullin e Kosovës ishte tejet e rëndë. Kolona të gjata njerëzish, të rinj me...

Tiranë, arrestohet 32 vjeçari, ngacmonte seksualisht dy fëmijët e tij

Një 32-vjeçar është vënë në pranga pasi ka ngacmuar seksualisht fëmijët e tij të mitur Sipas burimeve zyrtare, shtetasi Denis Sh. nga Tirana, i dënuar...

Ema Andrea i kthen përgjigje “kolonisë ndëshkimore”

Nuk i duhen shumë radhë për t'u kthyer përgjigje të gjithë atyre që nuk lanë gjë pa thënë për aktoren e madhe. I duheshin...

Latest news

I vdes burri nga COVID-19, ish-deputetja socialiste: Nuk ja doli dot me sëmundjen

Bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook,...

Protestat e dhunshme në Maqedoninë e Veriut, arrestohen 8 persona, prokuroria paralajmëron ndëshkime të tjera

Policia në Maqedoninë e Veriut ka arrestuar 8 persona për protestat e dhunshme që filluan për rastin “Monstra”. Mediat maqedonase shkruajnë se Prokuroria ka paralajmëruar...

Bilanci nga COVID-19 në Maqedoni: Sot u shënuan 721 raste të reja dhe 7 të vdekur

Në 24 orët e fundit në Maqedoni është rritur ndjeshëm numri i infektimeve të reja me Covid-19. Nga 3816 testime të kryera, 721 qytetarë...

986 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24 orët e fundit nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 986 qytetarë me COVID-19. Nga krahu tjetër nuk kanë mundur të fitojnë...

Çfarë i shkroi Edi Rama, Albin Kurtit pas fitores në zgjedhje? Zbulohet letra

Pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti mori shumë letra nga drejtuesit e shumë shteteve dhe mes tyre nuk kishte si të mungonte...
- Advertisement -