- Advertisement -

TAG

Gratë naftëtare

Gratë naftëtare mesazh Ramës: Kryeministri të vijë këtu dhe të negociojë

Gratë naftëtare kanë hyrë në ditën e 8-të të grevës në Ballsh teksa sot i kanë përcjellë një mesazh ndryshe kryeministrit Edi Rama. Ato i...

Naftëtarja në grevën e urisë: Mes nesh ka gra që vuajnë nga kanceri i gjirit

Një prej grave naftëtare në ditën e tretë të grevës së urisë ka deklaruar se mes tyre ka gra që vuajnë nga kanceri i gjirit. Ajo...

Flet gruaja në grevën e urisë: S’kisha para t’i blija vajzës maskë, qeveria i kombinon me fustanet (film)

Me lot në sy dhe me trishtimin që nuk e fshehin dot, nuk e kanë të lehtë që sot të futen në grevë urie për...

Latest news

Me mandatin e tretë të Ramës, Shqipëria i afrohet Kolumbisë jo Europës

Me statusin në Tëitter në mbrojtje të gruas së Carlos , Edi Rama i dha përgjigje dhe pyetjes pse e do mandatin e tretë. Sikur...

Tentoi të futej në Shqipëri pa deklaruar paratë, sekuestrohen 21.900 paund të qytetares britanike

Në doganën e Rinasit janë sekuestruar 21.900 paund, të cilat i përkisnin një qytetareje britanike. Shtetases britanike me iniciale J.R.B iu gjetën paratë e padeklaruara...

Besnik Muçi: Soreca dhe Reforma në Drejtësi si “Aventurë Unike”

Nga Besnik Muçi “Reforma në Drejtësi ka qënë një Aventurë Unike”- tha me gojën plot dhe me një “pafajësi unike” mbrënë në televizionin “euro news...

4 viktima dhe qindra të infektuar në 24 orë, tejmbushen spitalet COVID

Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 4 persona për shkak të COVID-19, ndërkohë që kanë rezultuar pozitivë 299 të...

Zbulimi sensacional: Roma ishte koloni sarde, pra pellazge

Zërat që  shkrimet e para të gjetura në Italinë e sotme ishin latine, përditë e më shumë po e marrin të vërtetë se ato...
- Advertisement -